Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıhun en kocaman oranda ilaç karınerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu kocaman adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği meydanı yetiştirmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilim acıarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen kellearı fehvaında ülkesini sakır sakır temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında imdi essah bir kompetan olmasıyla yanında kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta güruhlen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam ortada en çok patent kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sayesinde kıvrak davranışlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında geçmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine kocaman bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taç tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Kül çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birmebzul şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Avanesıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak davranışler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta taçıkların geçmesi karınin belirli bir günı beklesek de birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden basit bir biçimde sağaltma edebilmek karınin bu kullanılıyor. üste tensel davranışlev bozukluğunu da sağaltma kılmak karınin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış acıe karşı mukavim ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent kellevurularının 2000 adetine doğruın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı davranışleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri sülale istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Kurulu Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine strüktürlabilecek en doğru katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da kocaman vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde bucak meydan başka ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir oranda farmasötik deşatır patentinin gerçek sahibi olması ve kellevurusunu ilk karşılayıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın kök lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çkızılışmalarını sakır sakır makroleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birmebzul misil Türkiye Yılın Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil vatan haricinde kısaca küresel anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulduğu farklı daruların muhaliflığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yanında kıvrak davranışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı davranışe yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda bucak meydan bir altın sahası ile yanında kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğdavranışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit kıymetiharbiye yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a tabi eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak davranıştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası geçmek üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada inançlerine bucak maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman munzam kıymetiharbiye sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise katıksız gereç strüktürsındaki bilgisizluklar sayesinde yüce derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine normal rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak meydan teferruatlara bakılırsa hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://instagramsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://robotikkodlama.name.tr/ http://ankaraguncelhaberler.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al