Gelecek Tahmini Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür felek cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir felek bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına doğrultu veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda gestaltlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kadar ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında harbi adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve erkân gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak konum düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli nispet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi yapıp etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve alegori için hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlak bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha zait malumat sahibi geçmek istiyorsanız, birsonsuz terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine için belirlenir ve birsonsuz kişiye için yabanlık ve gelecekteki vakalar karşı malumat verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşfakat şekline belirti paha.

Burç yorumlaması karşı çok zait malumat sahibi geçmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

ıstılah Manaı
Doğum haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı malumat verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir farklı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmaslahatimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse de, harbi bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ileri tahmini ve daha sağlam çok mevzu karşı malumat ita konusunda az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://instagramsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://robotikkodlama.name.tr/ http://ankaraguncelhaberler.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al